• Nepravidelna menštruácia po pôrode

    Dobrý deň prajem
    Som takmer 5 mesiacov po pôrode
    Prvú menštruáciu som dostala takmer po 3 mesiacoch trvala len 2 dni. Ďalšia prišla po 14 dňoch. Potom po 21 dňoch ta bola na začiatku veľmi silná. Posledná prišla po 27 dňoch.
    Teraz je už 30 deň a nič. Tehotenský test je negatívny.
    Môže to byť takéto nepravidelne po pôrode prosím vás. Bojím sa že je to niečo vážnejšie. Čo ma ešte napadlo ze mám možno znovu e coli môže to byť aj preto?

    Dobrý deň, áno, nie je ničím výnimočným, že po pôrode je menštruačný cyklus nepravidelný. Ak nemáte žiadne ťažkosti, odsledujte si to. Nemusí sa jednať o nič vážne. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.