• Krvácanie

    Dobrý deň
    Pred pol rokom v decembri som absolvovala zákrok na odstránenie polipov, po tom zákroku sa moja menštruácia zmenila, predtým som mala sem tam len také drobné zrazeniny a občas silnejšie bolesti. Po zákroku sa mi zrazeniny zväčšili ale len trošku asi ako dvojeurova minca, krvácanie viac intenzivnilo aj s bolesťami. Ďalšiu menštruáciu to vyzeralo že sa to úpravy samé lebo zrazeniny boli trošku menšie. Teraz mám menštruáciu znovu a moje zrazeniny sa dosť zhoršili sú veľké ako dlaň a krvácanie dosť silné na deň použijem balenie vložiek aj tampóny. Chcem sa opýtať mohli sa mi polipy vrátiť a preto sa mi tvoria zrazeniny a krvácanie je silnejšie a bolestivejšie. Často sa pri tom cítim mdlo. Môžem ísť k lekárovi aj počas menštruácie alebo až keď skončí. Ďakujem za vašu odpoveď

    Dobrý deň, príčin nepravidelného cyklu, ako aj silného krvácania môže byť viacero. Nevylučujem, že sa mohli znovu objaviť polypy. Nepoznám však žiadne bližšie informácie, ani okolnosti, ani výsledky vyšetrení, či nálezy, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa, aj v prípade silného krvácania.