• Slaba menstruacia a vytok

    Dobry den pan doktor chcela by som sa spytat v mesiaci maj jun ma trapili opakovane zapaly hrdla vybrala som 4 antibiotika menzes mal prist 19.7 tyzden pred tym som pozorovala svrbenie a bolest pohlavnych organov a enormny ale nezapachajuci vytok canesten jednorazova tableta nepomohla 22.7 som dostala menzes svrbenie ustupilo avsak menzes je velmi slaby skor vylucujem len krvne zrazeniny neviem co to je moze to byt sposobene antibiotikami ? Alebo je to nejaky gynekologicky problem ktory treba riesit ? Dakujem pekne za akukolvek radu pekny den

    Dobrý deň, podľa mňa sa u Vás jedná o tzv. bakteriálnu vaginózu spôsobenú porušením vaginálnej mikroflóry opakovaným užívaním viacerých druhov antibiotík. Takto je však ťažké sa bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám vie realizovať kultivačné vyšetrenie a na základe vyšetrení určí ďalší postup.