• meškanie

    dobrý deň reagujem na dnešnú moju otázku
    11. 07. 2024 (04:37) , Autor: :)))))
    dobry den som uplne zufala. mala som dostat ms, mala som nechr pohl styk bez vyvrch partnera. brala som antibiotika a pred 3 dnami som mala hrudkovity vytok a svrbenie. mam zvacsene prsia ako stale pred ms, tlaky v podbrusku, ploche brucho. no pred 2 dnami mi uplne prestal vytok som uplne sucha bez naznaku. ide o vplyv toho vytoku a infekcie alebo tehotenstvo? som uplne zufala a velmi sa bojim ze to je prave tehotenstvo. vcera som si spravila aj test a bol negativny. viete mi nejak poradit lebo sa rutim zo stresu. nonstop tlaky v podbrusku ako pred ms , prsia nie su ani citlive na dotyk ani nijak zmenene bradavky aby signalizovali tehotenstvo iba su zvacsene. do gynekologa ist nemozem bohuzial som mimo krajiny.

    takze ten hrudkovity vytok ked je z antibiotik a ked sa mi zastavil teraz na 2 dni ako to mam chapat? soozorovala som ho asi minuly tyzden pocas antibiotik a potom nejak sa znormalizoval a teraz asu pred 3 dnami som ho mala znovu na nohavičkach. zvykne sa zastavit vytok pred prichodom menstruacie? dnes je 28. den cyklu menstruacia mi chodi medzi 26-28 dnom a ja nemam ziadne naznaky vo vytoku a ani ho nemam. stresuje ma to ze mozem byt tehotna neskutocne sa bojim. aj ked viem ze prerusovany styk nie je antikoncepcia uz rok tak fungujem a este sa mi to nestalo. mam take vlnovite bolesti v podbrusku ako pred menstruaciou uz 2 dni a napuchnute prsniky uz asi od soboty ale nijak inak specificke. vcera som mala aj jemne nafukovanie ale mam uplne ploche brucho.

    Dobrý deň, tak podľa opisu Vám v podstate menštruácia ani nemešká. Mykotický výtok môže byť spôsobený poruchou vaginálnej mikroflóry po užívaní antibiotík. Realizujte si vaginálny výplach Cloginom alebo Rosalginom a následne si aplikujte vaginálne probiotiká po dobu 10 dní večer pred spaním. Samozrejme, ak by sa dostavila menštruácia, aplikáciu vaginálnych probiotík prerušte. Odsledujte si to. Takto sa Vám naozaj neviem bližšie objektívne vyjadriť.