• Meskanie mesiac

    Dobry den mam 14 rokov menzes mam uz skoro 2 roky a mesiac uz mi meska menzes zacala som na zaciatku augusta chodievat na pravidelne prechadzky okolo 8km a mala som aj take mensie vynechavanie jedal teraz uz sa to snazim dat do normalu hlavne kvoli tej menstruacii neviem ci sa mam niecoho obavat alebo proste pockat

    Dobrý deň, príčin nepravidelného menstruačného cyklu, najmä vo Vašom veku, môže byť viacero. Menštruačný cyklu ešte teraz môže byť nepravidelný. Osobne si ale myslím, že za to môže zmena životného štýlu, zvýšenie pohybovej aktivity, ako aj zmena stravovania. Ak nemáte žiadne iné ťažkosti, odsledujte si to.