• Menštruácia 2 dní

    Dobrý deň, chcem sa spýtať menštruácia mi meškali 1 deň spravila som si teh.test na ktorom bol duch taka veľmi slabá čiarka , večer som mala ružovy výtok na papieri , ráno som už dostala menštruaciu s
    Veľkými krčami a bolesťami podbruško menštruaciu som mala iba dva dni potom 1 deň som mala iba špinenie, ešte sa mi to nestalo žeby som mala iba 2 dni menštruaciu vždy som mala 5-6 dni . Prosím co to môže byť? Stále mám bolesťi pod bruškom a kríze iba niekedy no už veľmi slabé . Prsia ma nebolia môžem byť tehu alebo som potratila ?

    Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Nevidím dôvod na skoršie realizovanie tehotenského testu, už vôbec pri deň meškajúcej menštruácii. Skoro realizovaný tehotenský test môže byť falošne pozitívny, ale aj negatívny. Čo sa týka samotného krvácania, môže sa jednať o normálnu menštruáciu. Samozrejme, mikropotrat sa tiež vylúčiť nedá. Odsledujte si to. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť.