• Nízka hladina estrogénu

    Dobrý deň . Chcela by som sa skôr poradiť. Už dlhšiu dobu nemám Ms . Pred 3 rokmi som bola tehotná ale potratila som , bola som na prečisteni. Od tej doby mi nechodí pravidelne menštruácia gynekológ pred tým to vôbec neriešil tak som od neho odišla , prešla som na gynekologickú ale tá mi tak tiež nevedela pomoc no teraz mám zas gynekológa a vraj mám nízke endometrium, riešil to len antikoncepciou najprv som mala Natalyu a potom mi zmenil na Dienorette . Vaječníky mám funkčné obi dva , on to riešil len antikoncepciou a agolutinom len už viac antikoncepciu nechcem brat , chceme mať z manželom rodinu len neviem už kam sa mám obrátiť . Za každú radu ďakujem

    Dobrý deň, dlhodobé užívanie hormonálnej antikoncepcie nie je riešením. Na základe opisu však nepoznám žiadne bližšie informácie, Váš vek, ani vek manžela, ani nálezy, výsledky všetkých vyšetrení, ani okolnosti, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pomôcť by Vám mohli aj v centre asistovanej reprodukcie.