• Zabudnutý tampon

    Dobrý deň, počas svojej menštruácie som si zavádzala tampon.. nie som si uplne ista ci som ho vybrala no na to sme mali s partnerom pohlavný styk.. pre istotu som na druhý deň navštívila pohotovostnú službu ci tam neostal ..tam mi povedali ze nic tam nevidia ze by tam bol.. moja otázka znie je možné ze by si to lekár na pohotovosti nevšimol ? Môže sa dostať tampon tak velmi hlboko pri pohlavnom styku alebo poprípade na nejako miesto kde by si to samotný lekár nevšimol pri vyšetrení ? Ďakujem krásne za radu

    Dobrý deň, ak Vás na pohotovosti vyšetrovali v gynekologických zrkadlách, tampón by bol určite vidieť. Ak gynekológ v pošve tampón nevidel, nebol tam.