Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
16,476 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Dlha menstruacia

  , Autor: LuciaD93

  Dobrý deň.
  Dnes mám 11 deň menštruáciu. Obvykle som mávala 5-6 dni. Tento mesiac prvé 4 dni ako obyčajne 5 deň nič a od 6-11(dnes) po wc utreti vkuse krv na papieri. Cez deň mimo wcto nie je take silne staci mí intimka. Nepríde mi to v poriadku.
  Kramy som dostala 34 deň, 33. Deň som si robila test -negatívny. Cyklus mávam 31-36 dni, nepravidelný.
  V pondelok mám ísť ku gynekologičke nakoľko sa už dlhsie snažíme o dieťa. Tak jej to spomeniem ale chcela som sa trosku ukľudniť že prečo sa to deje.
  Ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, príčin špinenia, či krvácania môže byť viacero. Bez vyšetrení sa však nedá bližšie objektívne vyjadriť. Navštívte Vášho obvodného gynekológa podľa objednania. Na základe vyšetrení následne určí možnú príčinu ťažkostí a stanoví ďalší postup.

Podobné otázky

 • Dlhá menštruácia

  , Autor: Olinečka

  Dobrý večer.Dcêrka bude mať tento mesiac rok a pol,menštruáciu od jej ôsmych mesiacov pravidelnú ale teraz mi začala 18.12. mala som aj silné aj slabé.po pohlavnom styku som začala krvácať intenzívne.aký to môže byť problém? Ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, nemusí sa jednať o žiadny problém. Ak ešte kojíte, menštruácia môže byť nepravidelná. Príčin krvácania však môže byť viacero. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Dlhá menštruácia

  , Autor: Ivula8

  Dobrý deň. Prosím vás v novembri som brala norethisteron kvôli svadbe. Mala som dostať menzes tak aby som ho nedostala som brala tie tabletky. Vysadila som ho hneď po svadbe.to bolo 21.11.21. Menzes som dostala 27.11.21 a trvá dodnes. Chcem sa spýtať keďže sa nemôžem dovolať mojej dr ci je to normálne po tých tabletkách. Nemám žiadne bolesti,únava nič podobné.len menštruácia stále trvá. Ďakujem za vašu odpoveď

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, takto nadmerne dlho trvajúce krvácanie určite nie je normálne. Norethiestron má však viacero nežiadúcich, či vedľajších účinkov, medzi ktoré patrí aj krvácanie. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, či v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Dlhá menštruácia po pôrode

  , Autor: viki1307

  Dobrý den, som 2 mesiace po pôrode. Na kontrole po 600nedelí som nebola úplne vyčistená tak mi dr pichla injekciu na dočistenie čo sa pichá aj po pôrode. o pár dni na to som dostala menštruáciu, konkrétne 1.9. Dnes je 9.9 a je ešte stále krvácam. 2 dni som už len trošku špinila, ale od včera večera znovu krvácam. Pri utz mi našla dr. aj cystu 2cm na utz, tak neviem ci to s tým nejako súvisí. Na kontrolný utz mám ísť 17.9, tak neviem či čakať ... Je takáto menštruácia po pôrode normálna, alebo trvá už dlho? ďakujem za odpoveď a radu

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, menštruácia po pôrode môže mať aj nepravidelný charakter. Ťažko sa takto objektívne vyjadriť. Odsledujte si to, ak by krvácanie pretrvávalo ešte niekoľko dní, respektívne by sa zintenzívňovalo, navštívte obvodného gynekológa skôr.

 • Tabletka Po a dlhá menštruácia

  , Autor:

  Dobrý deň, mám 17 rokov a asi pred 2 týždňami som užila tabletku Po. Ani nie týždeň na to som dostala menštruáciu ale momentálne už trvá 7 dní namiesto mojich 3-4 dní. A nejako stále neprestáva. (nemám ziadne bolesti) Najviac krvy sa ukazuje práve pri močení. Plus sa mi s menštruáciou objavilo pálenie a svrbenie. Ale kúpila som si rosalgin a je to lepšie. Za odpoveď vám ďakujem.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, s užitím núdzovej antikoncepčnej tabletky sa môže narušiť menštruačný cyklus. Odsledujte si to. Čo sa týka pálenia a svrbenia v pošve, môže sa jednať o vaginálnu infekciu. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Dlha menstruacia

  , Autor: Barbo

  Dobry den chcela by som sa opytat neviem co robit mam 19 rokov a menstruacia mi stale meska niekedy aj mesiac niekedy 2 hned ked som dostala menzesv15 rokoch tak som potom aj 5 mesiacov nemala menzes. A teraz momentalne pred mesiacom a pol som mala menzes tak 10 dni a teraz uz mam 12 den a podla krvacania urcite este aspon 4 dni budem mat no a niekedy ked mam menzes tak mam akoby bolesti v oblasti slepeho creva.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, možností príčin Vašich ťažkostí je niekoľko. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.