• Dlha menstruacia

    , Autor: LuciaD93

    Dobrý deň.
    Dnes mám 11 deň menštruáciu. Obvykle som mávala 5-6 dni. Tento mesiac prvé 4 dni ako obyčajne 5 deň nič a od 6-11(dnes) po wc utreti vkuse krv na papieri. Cez deň mimo wcto nie je take silne staci mí intimka. Nepríde mi to v poriadku.
    Kramy som dostala 34 deň, 33. Deň som si robila test -negatívny. Cyklus mávam 31-36 dni, nepravidelný.
    V pondelok mám ísť ku gynekologičke nakoľko sa už dlhsie snažíme o dieťa. Tak jej to spomeniem ale chcela som sa trosku ukľudniť že prečo sa to deje.
    Ďakujem

    Dobrý deň, príčin špinenia, či krvácania môže byť viacero. Bez vyšetrení sa však nedá bližšie objektívne vyjadriť. Navštívte Vášho obvodného gynekológa podľa objednania. Na základe vyšetrení následne určí možnú príčinu ťažkostí a stanoví ďalší postup.