• Silné krvácanie

    , Autor:

    Dobrý deň pán doktor postrebovala by som poradiť antikoncepciu užívam dlhodobo uz visc ako 3roky nikedy som nemala žiadne problémy teraz uz 4menstruaciu mám hrozne silné krvácanie .Chcela by som vedieť ci by pomohlo zmeniť antikoncepciu za inu .Ďakujem

    Dobrý deň, príčin silného krvácania môže byť viacero. Je možné, že zmena preparátu hormonálnej antikoncepcie by mohla mať vplyv na intenzitu krvácania zo spádu hormónov. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.