• 44 dní

    Dobrý deň. Chcela by som počuť Váš názor. S priateľom máme stále chránený syk prezervatívom, mám nepravidelný cyklus, no posledné dva mesiace prišlo krvácanie až na 44 deň. Menzes mi začal 2.9 a trval presne týždeň. Mala som relatívne silné krvácanie, od minulého mesiaca som styk nemala, no cítim sa tak divne a sem tam ma bolí podbrusko. Nemôžem byt tehotná? Ma zmysel robiť tehotenský test?či som len paranoidna? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, za predpokladu chráneného pohlavného styku tehotná nebudete. Príčin nepravidelného menštruačného cyklu môže byť viacero. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť neviem. Tehotenský test za daných okolností nemá zmysel realizovať. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, ak aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.