• Krvavý výtok

    , Autor: Majka221

    Dobrý den chcela by som sa opýtať. Či je krvavý výtok normálny. Od januara 2021 sa snažíme otehotnieť v mesiaci august mi meškala MS 6 dní test negat. Začala mi MS presne na 6ty deň meškania. Prve 3 dni veľmi slabé krvácanie co je u mňa veľmi neobvyklé. Potom jeden den silné a nasledne dalsie 2 dni slabé. Menstruacia sa skončila 2.10.2021 a dnes to je 5.10.2021 zase slabučko krvacam. Opäť tehu test negat. Je to normalne? P.S mam 0,3mm polip v maternici už niečo cez 1 rok. Na pravidelné kontroli chodim. Ďakujem pekne.

    Dobrý deň, príčin špinenia môže byť viacero. Nemusí to byť iba tehotenstvo. Takto bez vyšetrenia sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.