• sex

    , Autor: hmnm

    dobrý večer prajem chcela by som sa informovať chcem sa ujisťit ms mi meška každy mesiac 1 den styk som mala v januára začiatkom dostala som ms a som si robila tehotenský test viac krat a bol negativny febuar mi meškal jeden den a som si robila tehotenský test a bol negativný a robila som si viacero testov po mesiaci styku a kedže mi meška stale jeden a vy pišete že je potrebne si urobit na 14 den meškania test ale mne meška stale jeden den len a po styku mesiac som si robila naposledy test a bol negativny myslite si že som tehotna ? či to už si namyslam tehotenstvo

    Dobrý deň, za daných okolností si myslím, že je viac ako isté, že tehotná nie ste. Meškanie menštruácie jeden deň je v norme. Nemusíte sa obávať. Do budúcna odporúčam mať chránený pohlavný styk, kedy nebudete musieť mať obavy z tehotenstva.