• menzes mešká

    , Autor: viki92

    Dobrý deň. Chcem sa opýtať, dňa 16.12.2019 som dostala menzes ale doteraz ho nemám. Mešká mi sice asi jeden den podla vypoctu, ale bola som chora minuly tyzden mi trosku vysla krv a odvtedy nic ani menzes... mala som po menstruacii v decembri styk s priatelom ale s tym ze sa vo mne nedokoncil. Moze ta choroba byt dosledok toho ze mi meskaju kramy lebo moznost otehotnenia je nulova vsak

    Dobrý deň, na menštruáciu ma vplyv viacero okolnostísť a faktorov. Ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Vzhľadom k okolnostiam, môže mať ochorenie vplyv na menštruačný cyklus a samotnú menštruáciu, ale s istotou Vám to nikto nepovie. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.