• Krvacam

    , Autor: eliska-3

    Dobrý deň musela som v 25 tt porodiť mŕtve babo, bolo to 22.10. O mesiac 24.11. Som dostala MS.
    6. 12. Som bola na preventívne a všetko OK. A včera 7.12. Som ráno trochu kráčala a zvyšok dna hnedý výtok, dnes ráno 8.12.znovu ráno trochu krvacam červená krv. Co to môže byť? Pobolieva ju trochu aj kríze a vaječníky ale nie silno.

    Dobrý deň, ak Vám bol vrámci preventívnej prehliadky robený aj výter z pošvy, respektíve ster na cytologické vyšetrenie, špinenie môže byť spôsobené tým. Môže sa jednať aj o ovulačné krvácanie, ak ste v predpokladanom strede cyklu. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.