• Menštruácia

    Dobrý deň p.doktor ja som vám písala minule o tej omylom užitej tablete Karhla a, že môj gynekológ mi nato predpísal užívať norethison, ktorý som užívala no ,asi som urobila riadnu chybu.Od utorka som začala užívať Karhlu no už nejaké dní pociťujem bolesť žalúdka a už 11den krvacam v piatok ráno som trochu viac krvácala aj sobotu trochu viac ,ale inak je to norme no včera som mala dosť silné bolestí žalúdka močového mechúra a prsníkov a aj zvracanie bolo to viac intenzívne a necítila som sa ok skôr mi bolo viac zle ,ako inokedy môže to spôsobovať Karhla,či to je následok užívania aj norethisonu a hneď nato karhly,lebo vôbec si neviem predstaviť,ako dlho budem, ešte krvácať.A to 19.7 mi ukazuje ďalší menzes,čo nie som úplne rada,lebo vtedy sme na dovolenke a dosť mi to aj skomplikuje pobyt .Mám sa začať obávať tak dlhého krvácania?či je to normálne a dá sa to aj do poriadku samé ďakujem

    Dobrý deň, príčin môže byť viacero. Ako som Vám už písal minule, nerozumiem, prečo Vám Váš obvodný gynekológ nasadil Norethisteron za okolností, že užívate hormonálnu antikoncepciu Karhla. Krvácanie je následok kombinácie užitia dvoch hormonálnych preparátov. Najvhodnejšie je navštíviť Vášho obvodného gynekológa, s ktorým prekonzultujte ďalší postup.