• Špinenie namiesto menštruácie

    , Autor: majka20

    Dobrý večer, v čase, keď som mala dostať menzes(25.6.),mi začal hnedý výtok, ktorý sa strieda so slabým krvácaním a toto mi trvá stále. Test mi vyšiel negatívny, robila som ho 1.7. Mám 17 rokov a nepravidelný cyklus. O čo by mohlo prosím vás ísť?

    Dobrý deň, možností je viacero, takto Vám však objektívne neodpoviem. Aj za predpokladu nepravidelného cyklu by sa dlhodobejšie špinenie alebo krvácanie nemalo vyskytovať. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkosti navštívte Vášho obvodného gynekológa.