• Dlhe krvacanie

    Dobry den mozem poprosit o radu. Beriem lieky azalia. Ziaden mesiac som nemala problem len tento. Menstrulacia prisla odznela bez problemov na jeden den presla uplne a zas krvacam. Lekarske vysetrenie nie je teraz mozne lekarka ma dovolenku a vsade mozu az o tyzden alebo dva. Mozem poprosit o daku radu co dalej kedze cestujem na dovolenku len ako to utlmit pokial ma nevysetri lekarka.

    Dobrý deň, bez gynekologického vyšetrenia žiadne lieky svojvoľne užívať neodporúčam. Krvácanie si odsledujte. Ak je krvácanie silné a dlhotrvajúce a nie je možné vyšetrenie u obvodného gynekológa, resp. vyšetrenie neznesie odklad, navštívte najbližšiu gynekologickú pohotovosť.