• Dlhé krvácanie po 3.davke vakcíny proti Covid

    Dobrý deň,
    12.12. som bola na 3.davke vakcíny Pfizer. Po 1. aj 2. davke som mala tiež trochu problém s cyklom, krvacala som asi tyzden dlhšie ako obvykle. 9.12. som dostala menzes, 12.12. ta spomínaná 3.davka, odvtedy stále krvacam. Niektoré dni viac, niektoré menej, ale krvacam. Moja gynekologicka ma aktuálne dovolenku. Mam teda len čakať kedy to skončí alebo dá sa to aj riešiť nejak? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Veronika

    Dobrý deň, krvácanie tri týždne nie je úplne v poriadku. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, v prípade nedostupnosti zastupujúceho gynekológa, prípadne gynekologickú pohotovosť.