• Tehotenstvo?

    , Autor: Kika_d2

    Dobrý deň, v utorok (18. 6.2019) som bola u svojej gynekológičky stým, že mi menštruácia mešká 17 dní ale testy sú negatívne. Ona povedala len toľko, že mám sliznicu vysoko ale ešte tam nič nevidí. Menštruácia sa ani do dnes nedostavila, už to je 21 dní. Myslíte, že sa môže jednať o tehotenstvo? Menštruácia mi ešte takto nikdy nemeškala, maximálne týždeň aj to zriedkavo. Spomínala aj to že mám polycystické vaječníky ale nechápem čo tým chcela povedať.. Vopred ďakujem.

    Dobrý deň, tehotenstvo Vám vie obvodný gynekológ zistiť odberom krvi na beta HCG alebo ultrazvukovo. Polycystické vaječníky môžu spôsobovať meškanie menštruácie. Neviem aký postup zvolila Vaša obvodná gynekologička a keďže nepoznám všetky okolnosti ani informácie, bližšie sa vyjadriť neviem. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.