• menstruacia

    Dobry,chcem ss opytat 18 a 19.12 som si nevzaka antikoncepcnu tabletku teda 19obe ale az po obvyklom case.cize prva meskala viac ako 24h.je mozne ze son koli tomu dostala menstruaciu skor o tyzden? Ked som ju dostala tak som prestala uzivat ant.a zacnem znovanovym blistrim klasicky po 7dnovej pauze ktoru mam vzdy pocas menstruacie.uzivam triregol dakujem.

    Dobrý deň,
    krvácanie by nemalo pre onesorenie prísť skôr, ak ste už krvácať začala , normálne pokračujte v užívaní a následne si urobte pauzu
    prestať by ste nemala, cyklus môžte lubovoľne predĺžiť, nie však skarovať!narušíte si tým cyklus a tiež antikoncepčný účinok!
    s pozdravom