• menstruacia po porode

    Dobry den.Chcem sa poytat ako dlho moze trvat menstruaci po porode?Rodila som 31.1.Menstruaciu som dostala 2.4.a mam ju este do teraz.Nie je silna len sa mi zda ze ju mam dlho.Malu aj kojim a krvacam vecinou po kojeni.Este som nebola u gynekologa na kontrole po sestonedeli lebo mal dovolenku a teraz mam menstruaciu.
    Kedy by som mala za nim zajst az ked mi skonci menstruacia alebo aj skor?Dakujem.

    Dobrý deň,
    vôbec sa zatiaľ nemusíte znepokojovať. Pri dojčení môže byť charakter menštruácie iný a jej trvanie 7 dní nie je nič patologické. Pri kojení krvácate viac preto lebo dochádza k vylučovaniu hormónov a následným sťahom maternice. Lekára navštívte po skončení menštruácie.