• silne menstruacne krvacanie

    dakujem za odpoved.Skusim zajst za svojim gynekologom,dufam,ze mi pomoze.Vy ste mi dali nadej,ze sa daju aj taketo problemy vyriesit.Lebo ja,teraz keby som nebola na materskej s dcerou ma 16mes.,neviem akoby som s tymto problemom fungovala v praci.Ved pocas tej menstruacie a hlavne pocas tych prvych troch dni,som iba doma.Bojim sa normalne niekam ist,aby mi vlozka nepretiekla,ked sa postavim alebo zakaslem.Este raz dakujem.Skoda,ze nie ste tu a nemozte mi hned pomoct.Dovidenia a dakujem

    :) dakujem pekne!
    Držím palce, a určite sa netrápte je veľa spôsobov ako vám pomôcť!