• Co to moze byt?

    Dobry den prajem rada by som sa vas opytala som 6 mesiacov po sc pri kontrole po sestonedeli mi boli zistene v maternici drobne zvysky z placenty ale to sa upravilo tento mesiac som mala menzes od 3-8.3 meskal mi 3 dni po skonceni som ale dostala hneho krvavy vytok a mavam bolesti v podbrusku a krizoch ako pri menzes cim to moze byt sposobene? (nedojcim)dakujem pekne za pomoc

    Dobrý deň,
    bez vyšetrenia vám na túto otázku bohužiaľ neviem odpovedať, môže byť dané ešte rozkolísanými hladinami hormónov no samozrejme môže byť príčina úplne niekde inde.