• 3 krát menštruácia v jednom mesiaci

    Dobrý deň,, mám taký problém,že začiatkom mesiaca som dostala normálne menštruáciu. Vždy ju mám pravidelne každý mesiac skoro týždeň..Keď mi skončila tak asi po týždni som začala zase dá sa povedať špiniť aj krvácať,no nebolo to také silné ako normálna menštruácia,trvalo to asi 6 dní . A prešiel asi týždeň od toho a dnes to začalo znovu trošku krvácanie a spomenie,, žiadne bolesti nepociťujem. Viem ,že musím ísť s tým k lekárovi,no momentálne som mimo Slovenska. Viete mi povedať,že čo to môže byť? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, príčin špinenia, či slabého krvácania alebo celkovo skrátenia cyklu môže byť viacero. Môže sa jednať aj o kombinovaný problém. Mohlo sa jednať aj o ovulačné špinenie, môže sa jednať o polyp v dutine maternice, … Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí príčinu ťažkostí a stanoví ďalší postup.