• Špinenie pri užívaní HAK

    Dobrý deň,

    Min cyklus som zabudla užit jednu tableru hak Sidreta, ktoru beriem uz vyše roka. Zatial som pri uživani pěroblémy nemala, no pri zabudnutej tabletke sa mi spustilo špiennie pred dobratím blistra. Mala som týždeň pauzu kde prišla menštruacia, ale pri začatí uživani nového blistra sa mi spustilo zase špinenie. Treba zmenu hak ? Alebo čo by mohlo byť príčínou? Ďakujem pekne za odpoveď

    Dobrý deň, ak sa Vám to teraz stalo prvýkrát, zatiaľ by som preparát hormonálnej antikoncepcie nemenil. Ak ste postupovali pri zabudnutí tabletky hormonálnej antikoncepcie správne, tehotenstvo je málo pravdepodobné. Zatiaľ pokračujte v pravidlenom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.