• Výsledky z vyšetrenia

    Dobrý deň p. Doktor. V sobotu večer som musela navštíviť pohotovosť kvôli neutíchajúcim bodavým bolestiam. Som dva týždne po kyretáži z dôvodu MA. Doktorka mi povedala, že mám zápal maternice a dala mi ATB. Do správy napísala: uterus v AVF, veľ. 70x40 mm, myometrium homogénne, ET 5mm, mierne nehomogénne, bez jednoznačných známok reziduí, ovária bilat, bpn, v CD cca 15-20ml VT.
    Je to prosím Vás v poriadku? Čo mi tam vlastne napísala? Ďakujem

    Dobrý deň, áno, USG nález vyzerá primerane. Popisovaná je veľkosť a postavenie maternice, štruktúry maternice, vaječníky - to všetko je vrámci normy a malé množstvo voľnej tekutiny v malej panve: ktorá po zákroku byť môže. Užívajte antibiotiká podľa odporúčaní. Odporúčam plánovať kontrolu stavu a informovať Vášho obvodného gynekológa.