• ascus

    Dobrý den, je pri výsledku ascus potrebná nejaká liečba lokálna do pošvy, alebo celková?

    Dobrý deň, môžete si aplikovať vaginálne gély, či už DeflaGyn, RegreSIL, či Papilocare. Predpokladám, že Vám bola odporúčaná HPV typizácia, ako aj kontrola onkocytológie o 6 mesiacov. Určite je tiež uvažovať o očkovaní proti HPV, ktoré odporúčam.