• Info.

    , Autor: otázka dňa

    Dobrý večer, chcem sa informovať bolo mi zistené pri citlivej cytologii dysplazia krčka maternice CIN I, chcem sa spýtať ak kojím ci môžem užívať niečo na podporu imunity indonal a tiež kúru napr. Papilocare...dávnejšie som mala pozitívne HPV 16, 18. Písala som vám už skôr ohľadom preliecenia odporúčal ste nejakú kúru rozhodla som sa pre papilocare..kontrola o 6m. Indonal mi v minulosti možno pomohol mala som potom negatívne hpv...len neviem ci môžem aj teraz pocas kojenia užívať. Za vašu skorú odpoveď ďakujem.

    Dobrý deň, áno, Papillocare, ako aj DeflaGyn je možné používať aj počas kojenia. Jedná sa o lokálnu kúru, ktorá nemá vplyv na kojenie. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa, absolvujte kontrolné cytologické vyšetrenie podľa odporúčaní.