• Azatril objasnenie problému

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň chcela by som sa opýtať bola som u ženského lekára a predpísal mi tabletky Azatril aj pre partnera kazdych 12 hodín jednu tabletku, prosim vas neviete mi poradit naco a o aku bakteriu ide ? ci je prenasatelom partner alebo sa to dá preniest aj ináč ? Pretože som nerozumela doktorovi a chcela by som vediet o tom viac. Dakujem

    Dobrý deň,
    toto antibiotikum obsauje azitromycín, krt. sa používa na liečbu gonokov a chlamýdií a pod.Jedná sa o pohlavne prenosné ochorenia, kt. sa prenášajú pohl.stykom, krvou, a pod.!
    Neviem o aké konkrétn agens sa jedná vo vašom prípade, čiže akú infekciu váš lekár lieči, treba sa spýtať v, keď ste na ambulancii, ja to takto na diaľku naozaj nemôžem vedieť, lebo možností je viac.
    Nabudúce sa spýtajte a keď vám niečo nie je jasné, nechajte si to vysvetliť.
    Prečítajte si tiež príbalový leták liečiva, ak tam sú niektoré info.
    S pozdravom