• Herpes

    , Autor:

    Dobry deň, tento som som po prvykrat dostala genitalny herpes. Mam aj teliesko Mirenu. Je potrebne je vysadit kvoli herpesu alebo ju mozem uživať ďalej?

    Taktiež viete mi prosim povedať Vaš nazor na labioplastiku a herpes? Kvôli nemu nad tym rozmysľam a neviem či to je mozne podstupim ak mam herpes.

    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, nevidím dôvod na odstránenie vnútromaternicového telieska. Ak bolo zavedené za správnych a štandardných okolností, genitálny herpes na to nemá vplyv. Čo sa týka labioplastiky, určite je potrebné operáciu odložiť do odoznenia príznakov a prejavov genitálneho herpesu.