• Bolesti maternice

    , Autor: AnnB234

    Dobry den praje, chcem sa spytat. Dna 28.2 som podstupila operaciu maternice laparoskopicky mi odstranovali isthokelu. Zakrok sa nepodaril neurobili to dobre stale mam problem so spootingom. Pred par dnami ked som zodvihla syna ma 19 kg ma zacala pobolievat cela maternica citim krce akoby som mala menstruaciu....Je potrebne zajst do nemocice na kontrolu alebo to moze byt aj namahou a zacali sme s partnerom intimny styk. Dakujem

    Dobrý deň, príčin bolestí môže byť viacero, vzhľadom k okolnostiam by som však povedal, že zdvíhať 19kg, navyše takto relatívne krátko po operácii, už môže niečo spôsobiť a skôr by som spomínané bolesti pripisoval tomu. Nepoznám však žiadne bližšie informácie, ani okolnosti, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to.