• zvacsena maternica

    , Autor: dada18

    Dobry den chcela by som sa opytat ci sa da liecit zvacsena maternica alebo sa uz nezmensi. Ak mam problem s krvacanim 14 dni, uz mi robili aj kyretaz. Mam 33 rokov a dve deti. Stale mam bolesti maternice a vajecnikov nasadilimi hormony. Primar povedal ze vajecniky nevolia.

    Dobrý deň,
    ak vám nasadili hormonálnu liečbu , je pravdepodobné, že sa výška sliznice môže udržať vo vhodnej výške
    ak máte aj myómy na matrenici, ich veľkosť môže byťt tiež hormonálnu liečbou udržateľná
    na efekt liečby , musíte chvíľu počkať
    niekedy i niekoľkomesiacov
    s pozdravom