• Neprišiel menzes mozna ovulacia tento mesiac ,

    , Autor: Kikuskaaaa

    Dobrý deň chcem sa informovať – minuly mesiac som mala neovulacny cyklus mala som po biochemickom tehotenstve spravila sa mi funkčná cysta 2,7cm.. a nemala som kvôli tomu menzes… je možné že som of fnes začala pociťovať bolesti v podbrušku že by to bola ovulacia ? Alebo ovulacia nastať zento cyklus nemôže kvôli vynechanemu menzesu?
    Myslím, či je možné že tento mesiac ovulacia prevezené aj napriek tomu že minuly nebolq a nebol ani menzes

    Dobrý deň, ovulačný a menštruačný cyklus sú dva samostatne fungujúce cykly, ktoré za normálnych okolností na seba nadväzujú. Žena môže ovulovať a nemusí mať menštruáciu ale aj opačne, môže mať menštruáciu a nemusí ovulovať (anovulačné cykly). Príčin bolestí u Vás môže byť viacero. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.