• Kedy sa počíta prvý deň menštruácie

    , Autor: Enywhey_Flower

    Dobrý deň, chcem sa spýtať kvôli nastávajúcemu IVF. Dnes som dostala menštruáciu, ale je to len slabulinké špinenie (skôr do ružova). Prvý deň menstruacie mam počítať už aj dnes alebo od zajtra?
    Ďakujem veľmi pekne

    Dobrý deň, ak ste začali špiniť už dnes, prvý deň menštruácie máte dnes. Postupujte podľa odporúčaní lekárov centra asistovanej reprodukcie.