• Bolesť prsníka

    Dobrý deň, chcela by som sa s vami poradiť, pred 2 mesiacmi som vysadila HAK, približne odvtedy, možno trochu skôr, začali moje ťažkosti spojené s bolesťou prsníkov, nezávisle od cyklu. Prevažne ide o ľavý prsník v hornej časti, je to skôr pulzujúca občasná bolesť, sem tam jemné pichanie, ktoré však stále prejde. Robila som si samovyšetrenie, nič som si nenašla. Posledný týždeň sa k tomu pridalo aj rezanie v podpazuší, na oboch stranách, je citlivé aj na dotyk, ale taktiež bez nejakého nálezu, bez začervenania. Mám pocit že bolesť prechádza aj do ruky.
    Mám 23 r. o mesiac som objednaná na usg, no zatiaľ by som sa rada opýtala na váš názor. Ďakujem.

    Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero. Bez výsledku USG prsníkov sa Vám nebudem vedieť takto bližšie objektívne vyjadriť.