• Pálenie počas pohlavného styku

    , Autor: Lena123

    Dobrý deň,mám problém s pohlavným stykom.Neviem či to je tým,že som prílkš úzka alebo kde je problém,ale cítim pálivu bolesť počas prenikania do mňa.Nedá sa to vydržať,takže sme sa k pohlavnému styku ani nedostali,keď už bol partner vo mne tam to skončilo. Bojím sa,že takýmto štýlom nikdy nebudem mať partnera. Neviem,v čom je problém.Vopred ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, príčin bolestí pri pohlavnom styku môže byť viacero. Takto je ťažké sa vyjadriť. Môže sa jednať o anatomický problém, o infekciu, mechanické podráždenie. Skúsiť môžete lubrikačný gél, prípadne estrogénové maste. Pri pretrvávaní ťažkostí odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.