• Ada

    , Autor: Adat

    Dobry den chcem sa spitat co to somnou moze byt uz pomali štvrti den zomna viteka voda ci vitok neviem ani ako to nazvat zltej farby musim si davat vlosku lebo by som bez toho bola cela mokra kazd chvylu si musim menit vlosku lebo uz som aj vistipana jak male deti ked su vypareni. Pocitujem hlavne vecer ze ma neskutocne srby vakina strasne neprijemne to je prosim o radu dakujem

    Dobrý deň, pravdepodobne máte vaginálnu infekciu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.