• hnisavá hrčka presne v mieste klitorisu

    , Autor: andrea007

    Prosím o radu, dcérka má 3r a ma hnisavú hrčku presne na mieste kde ma byť klitoris, pri dotyku ju to bolí, len dnes som na to prišla, čo mám robiť? Ďakujem za radu

    Dobrý deň, bez vyšetrenia a videnia nálezu sa Vám nikto bližšie objektívne vyjadriť nebude vedieť. Odporúčam navštíviť pediatra, ktorý to bude ďalej eventuálne konzultovať s detským gynekológom.