• Hpv?

    , Autor: Kami245

    Dobry den mam otazku, tento tyzden som si vsimla ze pri sexe a pri moceni mam palivu bolest a potom som si vsimla pri vchode do posvy male vyrastky asi 2 ktore su bolestive ked som pozrela google podobaju sa na HPV, mam problemy s inunitou pred tyzdnom som dojedla isoprinosine od imunologa, pravidelne chodim na gynokologicke prehliadky a nikdy ziadny problem som nemala mam staleho partnera. Naposledy som bola v auguste vsetko v poriadku. Moj partner mal kedysi laserove osetrenie penisu takze hpv by nemal mat alebo je mozne ze to recidivuje? . Neviem kazdopadne dakujem za odpoved. Mne robili vytery a nikdy hpv nezistili a ani som nemala problemy. Mala som pred mesiacom operaciu klbu a robili mi testy na vsetky pohlavne choroby hepatitidu vsetko negativne aj krve testy v poriadku.

    Dobrý deň, ak sa jedná o kondylómy, pôvodcom je HPV vírus. Recidíva je pomerne častá. Aj napriek chirurgickému ošetreniu môže dôjsť k nakazeniu sa pri pohlavnom styku. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštíviť Vášho obvodného gynekológa.