• Prsia

    , Autor: Kika_d2

    Dobrý večer pán doktor. Mám 19 rokov a nasledujúci problém. Odjakživa som mala jedno poprsie väčšie ako druhé ale ak dobre viem, je to bežný jav. Som však v takom štádiu, že buď sa to zhoršilo alebo si to všímam viac , neviem presne. Je to aj naoko dosť viditeľné. Chcem sa spýtať, je ešte šanca, že sa to zmení? Alebo sa stým mám vyrovnať/ prípadne riešiť plastickou operáciou?

    Dobrý deň, žiadna žena nemá dva rovnaké prsníky. Ak je rozdiel viac viditeľný, dá sa to operačne riešiť. Je to však v kompetencii plastického chirurga.