• Chronicky zapal vajickovodu

    , Autor: Becky

    Dobry den. Prepacte ze sa znova pytam ale chcela by som doplnit moju otazku ohladom problemov s vajickovodmi. Ako som spominala, jeden mi bol odobraty a na druhom sa robila neostomia. Pokial viem pri operacii sa nepotvrdila endometrioza. Zrasty ktore som tam mala boli zrejme z dôvodu 2 operacií prasknutého slepého čreva a následného zápalu pobrušnice, ktorý som prekonala ako 10 ročná. Preto by ma naozaj zaujímalo či sactosalpinx ako taky sam o sebe moze sposobovat poruchy cyklu, vytoky, bolesti krizov, podbruska a v slabinach? Ďakujem pekne za pripadnu odpoveď.

    Dobrý deň, príčin spomínaných ťažkostí môže byť viacero, nemusí sa jednať vyslovene iba o sactosalpinx, ale môže byť prítomný sactosalpinx v kombinácii s inou príčinou. Takto sa Vám však neviem jednoznačne vyjadriť.