• Bolesť pri močení

    , Autor: Aduszia

    Dobrý večer chcela by som sa spýtať mamina ma taky problém. Dnes si kychla a niečo jej puklo v maternici alebo niekde odvtedy jak jej to puklo tak pri močení ju to reže a išla jej aj krv. Co by to mohlo byt? Ďakujem vopred za odpoveď.

    Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie vyjadriť, príčin ťažkostí môže byť viacero. Odporúčam navštíviť obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia určí ďalší postup.