• Krvacanie po styku

    , Autor: Monča1979

    Dobry vecer. Pred 2tyzdnami som mala styk na druhy den mi prisla menstruacia (aspon som si myslela) bol uz cas len zacala dost slabo po 3dnoch sa spustili, no len na 2dni a odvtedy mam stale hnedy vytok a po stolici ide krv. Na jar som s tym bola u dr. Vsetky odbery boi dobre. No nemohol sa pozriet lebo hned to zacalo krvacat. Odporucil mi pauzu na nejaky cas a ze ak sa to bude opakovat bude treba operovat. No bolo to celkom ok az teraz. Uz su to 2tyzdne. Idu sviatky, je tu korona a tak by som vas chcela poprosit ci sa da nieco kupit bez predpisu alebo nejaku radu. Dakujem

    Dobrý deň, bez vyšetrenia, ako aj poznania všetkých výsledkov vyšetrení, okolností, či informácií sa Vám neviem bližšie takto objektívne vyjadriť.