• Biely výtok

    , Autor: Lulaaa

    Dobrý deň,
    Chcela by som sa Vás opýtať prečo som mala po hneď styku biely výtok. Nikdy som niečo také nemala. Bolo to biele podobne spermii, ale partner mal ochranu. Nemal ochranu počas celého styku dal si ho ku koncu. Mam aj plodné dni môže to niečo s tým súvisieť.?
    Ďakujem vopred sa odpoveď

    Dobrý deň, za spomínaných okolností sa Váš pohlavný styk dá charakterizovať ako nechránený, keďže nebola použitá ochrana počas celého styku. Počas plodných dní je cervikálny hlien inej konzistencie, ako po zvyšok cyklu, mohlo sa jednať len o cervikálny hlien. Pošva takisto počas plodných dní produkuje väčšie množstvo vaginálneho sekrétu. Takto sa Vám ale neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri akýchkoľvek nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.