• Krvácanie po pohlavnom styku

    , Autor: Nathallia

    Dobrý deň, presne v sobotu som mala po asi 2 rokoch pohlavný styk .. bolo to bolestivé a vcelku dosť.. len ide o to že po pár hodinách keď som šla na WC som si našla zakrvavené nohavičky hovorila som si že okey bolelo to dosť že kašlem na to ved to je asi normálne .. lenže krvácanie volakosi neustupuje úplne len sa zmiernňovalo.. myslela som si že to prejde postupne a že to nebudem riešiť..no len dnes ráno v utorok som išla na WC a mala som totálne krvavý toaletný papier ako pri menštruacií ktorá má prísť až za cca 10 dní. Je to normálne alebo mám sa ísť dať vyšetriť? Ďakujem

    Dobrý deň, teoreticky ste mohli dostať aj menštruáciu. Samozrejme, takto sa neviem bližšie vyjadriť. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach je vhodnejšie navštíviť Vášho obvodného gynekológa.