• ###

    , Autor: Elizabeta

    Pán doktor, mám na vás otázku , poslední pohlavný styk som mala 16.5.2020 od tej doby som si robila 3 tehotenské testy s odstupom, mala som už aj 2menstracie lenže boli obe krátke a slabšie no bolesty ako obvikle slne , teraz očakávam ďalšiu menštruáciu ale nepociťujem bolesť pŕs ako obvikle mám aj také pichanie v podbrušku, aký je váš názor mohla by som biť tehotná ? Spozorovala som aj tak trošku zapáchajúci výtok môže ísť o zápal ?

    Dobrý deň, ak boli tehotenské testy opakovane negatívne a menštruácie ste už mali, tehotenstvo je nepravdepodobné. Pre jednoznačné vylúčenie tehotenstva, ako aj infekcie vzhľadom k zapáchajúcemu výtoku navštívte Vášho obvodného gynekológa.