• Cista na váječniku

    , Autor: Miška123

    Dobrý deň ja som vám písala v predošlých otázkach, mám cistu môj gynekolog cakal kým mi príde menstruacia, niečo sa im nezdalo na výsledkoch tak povedal že mám čakať, ďalšia vec je tá že menstruaciu som dostala už krvacam vyše týždňa je strašne silná, no ale ako ďalšie včera som dostala vysoké horúčky, bolesť na váječniku kde mám cistu, boli ma celé telo taká oslabená imunita mi to príde mám utekať na pohotovosť alebo čo mi poradíte? Ďakujem

    Dobrý deň, ak spomínané ťažkosti budú pretrvávať, určite navštívte gynekologickú pohotovosť, môže sa jednať aj o obtočenie vaječníka okolo vajíčkovodu, ako aj o iné možnosti. Takto sa však neviem objektívne vyjadriť ako k už v predošlých otázkach spomínanému USG nálezu cysty na vaječníku, tak aj k terajšiemu zdravotnému stavu a tým Vám pomôcť.