• Čo za tým je..?

    , Autor: Kik@

    Dobrý deň prajem,
    Pred rokom mi praskla cista na vaječníku a mala som tiež aj pleseň v pošve a mala som tie isté problémy ako aj teraz= vždy niekoľko dní po menštruácii krvacam a mam dostatok vytokov, občas slabé bolesti v podbruchu. Krvacanie a vytoky mam aj pravidelne počas plodných dní. Môže ísť znova o cistu?

    Dobrý deň, špinenie počas plodných dní sa môže vyskytovať, jedná sa o ovulačné špinenie, či krvácanie. Čo sa týka výtokov, pošva aj za normálnych okolností produkuje sekrét. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.