• Tehotenstvo?

    , Autor: dona-adamco

    Dobrý deň! Chcela by som sa opýtať som 12 den po menštruácii a mam krvavo hnedý výtok a bolesti v podbrusku pri menstruácii. Mala som nechraneni pohlavny styk s manželom pred 3 dnami. Mam vnutromaternicové teliesko uz rok a pol. Čo ten krvavo hnedý výtok môže byt?Ďakujem.

    Dobrý deň, neviem aký typ vnútromaternicového telieska máte zavedené a či sa už podobný problém u Vás vyskytol. Niekedy však môže po menštruácii pretrvávať špinenie. Nedával by som ho do súvislosti s pohlavným stykom. Treba si to však odsledovať. K zlyhaniu vnútromaternicového telieska môže dôjsť, je to však málo pravdepodobné. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.